Vyhľadávanie
V ponuke je 28 nehnuteľností.
HĽADÁME pre konkrétneho klienta miesto na konci sveta (N013-MIM)
Cena:
dohodou
Kraj: Prešovský kraj
Okres: Medzilaborce
Obec:
Kategória: Domy a vily
 
Podlahová od: 50 m2
Pozemok od: 500 m2
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: nie
ID inzerátu: N013-MIM
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

N013-MIM
Realitná kancelária NOVÉ BÝVANIE reality hľadá pre aktívneho a pracovne zaneprázdneného klienta oázu pokoja a relaxu „na konci sveta“ (alebo ešte ďalej).

Všetko záleží od prvého dojmu.

Na stave domu nezáleží, dôležitá je lokalita pozemku. Čím väčšia samota, tým lepšie. Hľadáme miesto, kde vás nenájde telefónny signál, ani GPS (nuie je podmienka, len výhoda).
Dostupnosť nie je problém.
Na cene sa dohodneme.

Ušetrite si čas aj nervy s papierovačkami, resp. prípadnými obhliadkami záujemcov. Nechajte to na nás a už sa len tešte z "dobrého obchodu". Bez starostí predávajte, ale aj nakupujte s profesionálmi. Predávajte a nakupujte s nami.
Volajte, píšte! Ponúknite... Aj nezáväzne :-).

Sme realitná kancelária pôsobiaca v rámci celého Slovenska, teraz chceme zanechať silnú pečať aj na Zemplíne, v meste Humenné a blízkom okolí. Vďaka nám si už množstvo ľudí našlo svoj nový domov, alebo sa s radosťou rozlúčili so svojou nehnuteľnosťou, aby tam, kde oni končia, niekto iný začal snívať svoj sen o ideálnom bývaní. Seriózny prístup, ľudské jednanie. Jasné podmienky, žiadne skryté poplatky. Ku každému klientovi pristupujeme individuálne a nám zvereným nehnuteľnostiam sa systematicky venujeme. Veľmi radi by sme aj vám pomohli s kúpou či predajom vašej nehnuteľnosti. Spolupráca s nami je istotou zabezpečujúcou maximálny komfort a pohodu zrealizovaného obchodu, ktoré vás nebudú nič stáť.
Váš maklér Miroslava Masicová

Maklér:

makler
Miroslava Masicová
0950 103 136

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.