Vyhľadávanie
V ponuke je 28 nehnuteľností.
HĽADÁME pre mladú rodinu rodinný dom v okolí Humenného (N012-MIM)
Cena:
dohodou
Kraj: Prešovský kraj
Okres: Humenné
Obec:
Ulica:
Kategória: Domy a vily
 
Podlahová od: 100 m2
Pozemok od: 600 m2
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: nie
ID inzerátu: N012-MIM
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

N012-MIM
Realitná kancelária NOVÉ BÝVANIE reality hľadá pre mladú 4 člennú rodinu rodinný dom s primeraným pozemkom vo vzdialenosti do 10 - 15 km od Humenného. Najradšej v Kamenici nad Cirochou, ale nie je vylúčená ani iná blízka lokalita.

Všetko záleží od prvého dojmu.
Dôležitý je samozrejme aj stav, čím menej roboty, tým lepšie.
Cena : do 100 000,- eur (financované cez HÚ)

Ušetrite si čas aj nervy s papierovačkami, resp. prípadnými obhliadkami záujemcov. Nechajte to na nás a už sa len tešte z "dobrého obchodu". Bez starostí predávajte, ale aj nakupujte s profesionálmi. Predávajte a nakupujte s nami.
Volajte, píšte! Ponúknite... Aj nezáväzne :-).

Sme realitná kancelária pôsobiaca v rámci celého Slovenska, teraz chceme zanechať silnú pečať aj na Zemplíne, v meste Humenné a blízkom okolí. Vďaka nám si už množstvo ľudí našlo svoj nový domov, alebo sa s radosťou rozlúčili so svojou nehnuteľnosťou, aby tam, kde oni končia, niekto iný začal snívať svoj sen o ideálnom bývaní. Seriózny prístup, ľudské jednanie. Jasné podmienky, žiadne skryté poplatky. Ku každému klientovi pristupujeme individuálne a nám zvereným nehnuteľnostiam sa systematicky venujeme. Veľmi radi by sme aj vám pomohli s kúpou či predajom vašej nehnuteľnosti. Spolupráca s nami je istotou zabezpečujúcou maximálny komfort a pohodu zrealizovaného obchodu, ktoré vás nebudú nič stáť.
Váš maklér Miroslava Masicová

Maklér:

makler
Miroslava Masicová
0950 103 136

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.