Vyhľadávanie
V ponuke je 28 nehnuteľností.
HĽADÁME pre konkrétneho klienta garáž v Humennom (N010-MIM)
Cena:
dohodou
Kraj: Prešovský kraj
Okres: Humenné
Obec: Humenné
Kategória: Malé objekty, garáže
 
ID inzerátu: N010-MIM
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

N010-MIM
Realitná kancelária NOVÉ BÝVANIE reality hľadá pre konkrétneho klienta GARÁŽ v meste Humenné.

Na lokalite nezáleží.
Rozumná cena.

Akoby bola naša "pátracia" ponuka ako pre vás? Neváhajte, zavolajte...

Ponúknite! Predávajte s nami! Bezplatne vypracujeme kúpno-predajné zmluvy, zaplatíme všetky poplatky spojené s predajom vašej nehnuteľnosti.

Sme realitná kancelária pôsobiaca v rámci celého Slovenska, teraz chceme zanechať silnú pečať aj na Zemplíne, v meste Humenné a blízkom okolí. Vďaka nám si už množstvo ľudí našlo svoj nový domov, alebo sa s radosťou rozlúčili so svojou nehnuteľnosťou, aby tam, kde oni končia, niekto iný začal snívať svoj sen o ideálnom bývaní. Seriózny prístup, ľudské jednanie. Jasné podmienky, žiadne skryté poplatky. Ku každému klientovi pristupujeme individuálne a nám zvereným nehnuteľnostiam sa systematicky venujeme. Veľmi radi by sme aj vám pomohli s kúpou či predajom vašej nehnuteľnosti. Spolupráca s nami je istotou zabezpečujúcou maximálny komfort a pohodu zrealizovaného obchodu, ktoré vás nebudú nič stáť.

Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa vašej nehnuteľnosti, alebo sa len chcete poradiť, kontaktujte ma. Za opýtanie nič nedáte, ale každá rada nad zlato :-).
Váš maklér

Maklér:

makler
Miroslava Masicová
0950 103 136

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.