Vyhľadávanie
V ponuke je 28 nehnuteľností.
Hľadáme pre konkrétneho klienta rodinný dom (N003-MIM)
Cena:
dohodou
Kraj: Prešovský kraj
Okres: Humenné
Obec:
Ulica:
Kategória: Domy a vily
 
Podlahová od: 100 m2
Pozemok od: 500 m2
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: nie
ID inzerátu: N003-MIM
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

N003-MIM
Realitná kancelária NOVÉ BÝVANIE reality hľadá pre konkrétneho klienta starší rodinný dom na trase Humenné - Medzilaborce, alebo blízkom okolí.

Hľadáme rodinný dom pre účel chalupárčenia. Noví majitelia majú chuť a energiu opravovať, rekonštruovať, tvoriť si nový domov podľa svojich predstáv, ale za podmienky jeho obývateľnosti od prvej chvíle. Hľadajú starší, ale obývateľný dom za rozumnú cenu v pokojnom prostredí zemplínske ho vidieka.

Platba - hotovosť + v prípade potreby HÚ.

Hľadáme dom, ktorý chytí za srdce našich klientov. Ak taký chcete predať, alebo viete o niekom, kto sa pohráva s touto myšlienkou, neváhajte ma kontaktovať.

Sme realitná kancelária pôsobiaca v rámci celého Slovenska, teraz chceme zanechať silnú pečať aj na Zemplíne, v meste Humenné a blízkom okolí. Vďaka nám si už množstvo ľudí našlo svoj nový domov, alebo sa s radosťou rozlúčili so svojou nehnuteľnosťou, aby tam, kde oni končia, niekto iný začal snívať svoj sen o ideálnom bývaní. Seriózny prístup, ľudské jednanie. Jasné podmienky, žiadne skryté poplatky. Ku každému klientovi pristupujeme individuálne a nám zvereným nehnuteľnostiam sa systematicky venujeme. Veľmi radi by sme aj vám pomohli s kúpou či predajom vašej nehnuteľnosti. Spolupráca s nami je istotou zabezpečujúcou maximálny komfort a pohodu zrealizovaného obchodu, ktoré vás nebudú nič stáť.

Váš maklér

Maklér:

makler
Miroslava Masicová
0950 103 136

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.